The Altays Blog

Son Haberler
18 Mar

Bugün, vatan savunmasında bir destan olan 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 103. yıl dönümü münasebetiyle tüm aziz şehitlerimizi huzurlarınızda saygı ve minnet duyguları ile yâd ediyoruz…

Saygılarımızla,

Sakine Altay & Mehmet Altay
Genel Müdür ve Kurucu Ortak

12 Mar

Değerli Evsahiplerimiz,
Saygıdeğer Yatırımcılarımız,

Bugünkü İstanbul; dünyanın en büyük şirketlerinin ofis açtığı uluslararası ticari merkez, finans dünyasının bölge üssü, uluslararası kültür-sanat organizasyonlarının ve spor müsabakalarının adresi, kıtalararası konumuyla tercih edilen bir kongre merkezi olarak tüm dünyada öne çıkıyor.

Dahası, farklı dini inançlara ve etnik kimliklere mensup insanlar burada “İstanbullu” sıfatıyla yüzyıllardır bir arada ve barış içinde yaşamaya devam ediyor.

İstanbul, 2023 vizyonuyla günden güne gelişiyor. Kanal projesi, üçüncü hava limanı ve boğaz köprüsü gibi projelerin tamamlanması için gün sayarken sürekli güçlendirilen şehir içi ulaşım ağı ve diğer yatırımlar, geleceğin İstanbul’u hakkında bizlere fikir veriyor.

12 milyon civarında turistle dünyanın en çok ziyaret edilen altıncı şehri İstanbul; üç kıtayı buluşturarak tarih boyunca kültürün, sanatın, ticaretin ve hayatın merkezi oldu. Marmaray kazılarındaki bulgulara göre şehrin tarihi 8,500 yıl öncesine uzanıyor. Bu geniş zaman diliminin mirası ise Ayasofya, Sultanahmet, Süleymaniye ibadethanelerinde, müzelerde ve Kapalı Çarşı gibi tarihi ticaret merkezlerinde şehrin modern hayatıyla iç içe yaşıyor.

Sebepleri ise çok basit, çok da insani: bu topraklar uluslararası bir bağlantı ve geçiş noktası, yüzyıllardır hoşgörü ve barışın evi. Bir o kadar da doğal güzellikleri ile insanı coşturan ve keyif veren bir coğrafya.

The Altays olarak bizler İstanbul’u dünyanın yatırım merkezi haline getirmeye ve sizlere en güzel hizmeti sunmaya kararlıyız. Aile sıcaklığını size derinden hissettiren, “Ömür Boyu Satış Sonrası Hizmetimiz” genişletilmiş ve yenilenmiş haliyle sizi bekliyor.

Saygılarımızla,
Sakine Altay & Mehmet Altay
Genel Müdür ve Kurucu Ortak

09 Mar

Değerli Evsahiplerimiz,

Saygıdeğer Yatırımcılarımız,

Yatırım dünyasında sahip olduğumuz toplam 26 yıllık tecrübenin ışığında, hepinizin bildiği gibi bugün The Altays olarak, 6. ayımızı tamamladık. Doğru projelerle, doğru zamanda, doğru iş insanlarını buluşturmanın heyecanıyla, binlerce yatırımcımızın kazançlı yatırımlarına ve başarılı iş birlikteliklerine liderlik etmeye devam ediyoruz.

Dünyada en fazla ülkede yatırımcıya sahip olmanın mutluluğunu sizlerle paylaşıyoruz. “Evinize Hoşgeldiniz” isimli televizyon programımıza gösterdiğiniz yoğun ilgiden dolayı sizlere teşekkür ediyor, Nisan ayında yepyeni bir program içeriği ile evlerinize misafir olabilmenin heyecanı içerisindeyiz.
Şu anda, tüm dünyada yatırımcıların ilgi odağı haline gelen Türkiye’de sizi en özel yatırım fırsatları ile tanıştırmak The Altays ailesi olarak en temel hedefimizdir. Gayrimenkul, İhracat, İthalat, Turizm, E-Ticaret ve Stratejik Yönetim Danışmanlığı alanlarında yatırım değeri yüksek ürün ve fikirleri, en makul maliyetlerde sizlerle buluşturup farklı yatırım fırsatlarını keşfetmenizi sağlamak için ar-ge çalışmalarımızı mesai saatlerimiz olmaksızın sürdürmekteyiz.

Henüz ülkemizdeki yaşam ve yatırım güzelliklerini deneyimleme fırsatı bulamamış misafirlerimizi ise ailemizin tüm renkleri ile en kısa zamanda buluşmaya davet ediyoruz. Bu vesileyle The Altays olarak, vizyonumuzun, misyonumuzun ve değerlerimizin altını çizmek isteriz : VİZYONUMUZ Yatırımcımızı memnun edecek her bireysel ve ticari planın dünya çapında mimarı olmak; MİSYONUMUZ The Altays’ın hayatına dokunduğu herkesin ihtiyacını anlayıpdoğru çözümler üreterek, yaşam boyu sürecek memnuniyete dayalı dostluk kurmak; DEĞERLERİMİZ *Sevgi & Saygı, *Bağlılık & Sadakat, *”BİZ” olmak; *Özgürlük, *Liderlik.

Biyografimizi okumak için, websitemizi ziyaret edebilirsiniz www.thealtays.com

Saygılarımızla,

Sakine Altay & Mehmet Altay
Genel Müdür ve Kurucu Ortak

08 Mar

Saygıdeğer Ev sahiplerimiz, Değerli Yatırımcılarımız,

Hepimizin gözlemlediği gibi ülkemizde kadınların istihdama ve sosyo-kültürel hayata katılımında her geçen gün artış kaydedilmektedir. The Altays olarak bizler de, hâlihazırda toplam çalışan sayımızın neredeyse yarısına tekabül eden kadın çalışan oranımızı arttırmaya devam ediyoruz. Kadınların gerek iş, gerekse de sosyal hayattaki başarıları toplumumuza değer katmakta; daha güçlü bir gelecek adına umutlarımızı beslemektedir. Bu vesileyle, tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyoruz.

Saygılarımızla,

Sakine Altay & Mehmet Altay
Genel Müdür ve Kurucu Ortak