İSTANBUL İSTANBUL…NEDEN?

12 Mart 2018
İSTANBUL İSTANBUL…NEDEN?

Değerli Evsahiplerimiz,
Saygıdeğer Yatırımcılarımız,

Bugünkü İstanbul; dünyanın en büyük şirketlerinin ofis açtığı uluslararası ticari merkez, finans dünyasının bölge üssü, uluslararası kültür-sanat organizasyonlarının ve spor müsabakalarının adresi, kıtalararası konumuyla tercih edilen bir kongre merkezi olarak tüm dünyada öne çıkıyor.

Dahası, farklı dini inançlara ve etnik kimliklere mensup insanlar burada “İstanbullu” sıfatıyla yüzyıllardır bir arada ve barış içinde yaşamaya devam ediyor.

İstanbul, 2023 vizyonuyla günden güne gelişiyor. Kanal projesi, üçüncü hava limanı ve boğaz köprüsü gibi projelerin tamamlanması için gün sayarken sürekli güçlendirilen şehir içi ulaşım ağı ve diğer yatırımlar, geleceğin İstanbul’u hakkında bizlere fikir veriyor.

12 milyon civarında turistle dünyanın en çok ziyaret edilen altıncı şehri İstanbul; üç kıtayı buluşturarak tarih boyunca kültürün, sanatın, ticaretin ve hayatın merkezi oldu. Marmaray kazılarındaki bulgulara göre şehrin tarihi 8,500 yıl öncesine uzanıyor. Bu geniş zaman diliminin mirası ise Ayasofya, Sultanahmet, Süleymaniye ibadethanelerinde, müzelerde ve Kapalı Çarşı gibi tarihi ticaret merkezlerinde şehrin modern hayatıyla iç içe yaşıyor.

Sebepleri ise çok basit, çok da insani: bu topraklar uluslararası bir bağlantı ve geçiş noktası, yüzyıllardır hoşgörü ve barışın evi. Bir o kadar da doğal güzellikleri ile insanı coşturan ve keyif veren bir coğrafya.

The Altays olarak bizler İstanbul’u dünyanın yatırım merkezi haline getirmeye ve sizlere en güzel hizmeti sunmaya kararlıyız. Aile sıcaklığını size derinden hissettiren, “Ömür Boyu Satış Sonrası Hizmetimiz” genişletilmiş ve yenilenmiş haliyle sizi bekliyor.

Saygılarımızla,
Sakine Altay & Mehmet Altay
Genel Müdür ve Kurucu Ortak