THE ALTAYS NEDİR?

9 Mart 2018
THE ALTAYS NEDİR?

Değerli Evsahiplerimiz,

Saygıdeğer Yatırımcılarımız,

Yatırım dünyasında sahip olduğumuz toplam 26 yıllık tecrübenin ışığında, hepinizin bildiği gibi bugün The Altays olarak, 6. ayımızı tamamladık. Doğru projelerle, doğru zamanda, doğru iş insanlarını buluşturmanın heyecanıyla, binlerce yatırımcımızın kazançlı yatırımlarına ve başarılı iş birlikteliklerine liderlik etmeye devam ediyoruz.

Dünyada en fazla ülkede yatırımcıya sahip olmanın mutluluğunu sizlerle paylaşıyoruz. “Evinize Hoşgeldiniz” isimli televizyon programımıza gösterdiğiniz yoğun ilgiden dolayı sizlere teşekkür ediyor, Nisan ayında yepyeni bir program içeriği ile evlerinize misafir olabilmenin heyecanı içerisindeyiz.
Şu anda, tüm dünyada yatırımcıların ilgi odağı haline gelen Türkiye’de sizi en özel yatırım fırsatları ile tanıştırmak The Altays ailesi olarak en temel hedefimizdir. Gayrimenkul, İhracat, İthalat, Turizm, E-Ticaret ve Stratejik Yönetim Danışmanlığı alanlarında yatırım değeri yüksek ürün ve fikirleri, en makul maliyetlerde sizlerle buluşturup farklı yatırım fırsatlarını keşfetmenizi sağlamak için ar-ge çalışmalarımızı mesai saatlerimiz olmaksızın sürdürmekteyiz.

Henüz ülkemizdeki yaşam ve yatırım güzelliklerini deneyimleme fırsatı bulamamış misafirlerimizi ise ailemizin tüm renkleri ile en kısa zamanda buluşmaya davet ediyoruz. Bu vesileyle The Altays olarak, vizyonumuzun, misyonumuzun ve değerlerimizin altını çizmek isteriz : VİZYONUMUZ Yatırımcımızı memnun edecek her bireysel ve ticari planın dünya çapında mimarı olmak; MİSYONUMUZ The Altays’ın hayatına dokunduğu herkesin ihtiyacını anlayıpdoğru çözümler üreterek, yaşam boyu sürecek memnuniyete dayalı dostluk kurmak; DEĞERLERİMİZ *Sevgi & Saygı, *Bağlılık & Sadakat, *”BİZ” olmak; *Özgürlük, *Liderlik.

Biyografimizi okumak için, websitemizi ziyaret edebilirsiniz www.thealtays.com

Saygılarımızla,

Sakine Altay & Mehmet Altay
Genel Müdür ve Kurucu Ortak